BERBER DREAM AW 2018/2019
read more

W poszukiwaniu chwili, która już minęła, niestrudzeni marzyciele wciąż kontynuują swoją niekończącą się podróż, odnajdując piękno w chaosie, w drobnych rzeczach, ulotnych momentach. To wtedy, spełnia  się nierzeczywisty sen, marzenie staje się realne. Szczęśliwa kierujesz twarz w stronę słońca.

Kolekcja osadzona w klimacie orientalnego Marrakeszu i duchu pięknej, szczęśliwej i wolnej Berber Girl - indywidualistki, dającej się ponieść marzeniom, intuicji i dzikości serca. Nasza Berber Girl to nomadka, obywatelka świata, która swój świat opiera na kobiecej solidarności i silnych więzach. Delikatna, a zarazem dziewczyna o silnym charakterze, zadziorna i efemeryczna. Berber Girl nosi w sobie światło i żywioły, jest szczęśliwa.

Kolekcja oparta jest na autorskich, ręcznie malowanych ilustracjach przenoszonych na tkaniny, mocnych akcentach głebokiej czerni aksamitu, jak i delikatnych , zwiewnych jedwabiach. Chrakterystyczne dla kolekcji są, podkreślające talię kobiece formy, jak i nonszalanckie zamaszystości. Całość przełamana została zadziornymi projektami o męskim pierwiastku, świadczące o sile i odwadze naszej Bereber Girl. Ale na nasza berberyjska dziewczyna bywa też marzycielką bujającą w obłokach, dlatego dałyśmy jej skrzydła, które stanowią mocny akcent kolekcji. W kolekcji znajdziecie również piękne wełniane swetry i swetrzyska, ręczne plisowania i misternie, ręcznie naszywane zdobienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl