BE PARISIAN pre-fall
read more

Kolekcja Be Parisian to przede wszystkim zaskakujące optyczne szaleństwo, oparte na graficznych, monochromatycznych i geometrycznych wzorach, które tworzą spektakl dla oka. Utrzymane w biało czarnej kolorystce opartowskie sukienki nie są jednak pozabawione sensualnych doznań, których doświadczycie poprzez kobiece formy, rozcięcia czy zmysłowo odkryte plecy.

Zamaszyste jedwabne sukienki w kolorze ciepłej bieli i charakterystycznym dla nas kolorze nude, to wyrażenie kobiecości subtelnej i czystej. Kobiecości która nie warunkuje.

Mocną czerń wyrażająca kobiecą niezależność, znajdziecie w naszym długim, otulającym swetrzysku. Poziome linie pasków na bufiastych rękawach nabrały kolorów, by w myśl opartowskiego ducha przyciągać wzrok.

Choć sztuka op-artu koncentruje się zdecydowanie na doznaniach wzrokowych, a nie emocjach to w naszej kolekcji Be Parisian sięgamy po raz kolejny po nasze doświadczenia i wspomnienia z dzieciństwa. Cudowne lata beztroskich wakacji spędzone w klasztorach u ukochanej Cioci. Minimalizm oraz bogactwo form, strzeliste gotyckie kościoły i małe, intymne, drewniane kaplice, czerń i biel, intymna cisza i radosny śmiech, sacrum i profanum to kontrasty, które nas wykształciły. Czystość kolorów w neobarokowych wnętrzach, szelest tkanin na długich, białych korytarzach... Eklektyzm doświadczeń, formi faktur. Głęboko zakorzeniony rodzinny habitus potrzebuje emanacji <3

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl